Elementy do balustrad ponad 5000 akcesoriów. Ponad 100 Wzorów balustrad ze stali nierdzewnej oraz szklanych
Wyprzedaż elementów oraz balustrad ze stali nierdzewnej i szklanych
Projekty balustrad do pobrania za darmo ponad 600 projektów
APP ES-DESIGNER OF HANDRAILS
Strona główna » Elementy balustrad nierdzewnych stal 304 » Słupki balustrad » INOX system profilowy
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

INOX system profilowy

INOX system profilowy
Dział przedstawiający słupki do balustrad w wersji kwadratowej 40x40 w wersji szlifowanej oraz polerowanej. Każdy słupek wyposażony jest w mocowanie do podłoża, mocowanie pochwytu oraz mocowanie wypełnienia kwadratowego lub okrągłego. W wersjach bezpochwytowych nie występują łączniki na górze słupka -  słupek jest zaślepiony. Słupki bezpochwytowe stosowane są przy basenach jako estetyczne oraz minimalistyczne odgrodzenie. Różnorodny sposób mocowania do podłoża umożliwia zastosowanie słupków w każdej sytuacji począwszy od mocowania prostego do podłoża poprzez mocowanie boczne z regulacją wysokości, głębokości kotwienia oraz odsunięcia od podłoża. Zastosowanie odpowiedniego systemu umożliwia wykonanie balustrady w każdej sytuacji.

Preferowane wypełnienie dla słupków kwadratowych to pręty z pełnego materiału ze stali nierdzewnej o profilu kwadratowym. W przypadku wypełnienia szklanego polecamy zastosować kwadratowe łączniki do szkła na ściskanie lub punktowe  mocowanie prostokątne oraz kwadratowe w zależności od preferencji użytkownika.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Produkty z powyższych podkategorii znajdują zastosowanie w balustradach z wypełnieniem prętowym na zewnątrz słupka, wypełnieniem osiowym, wypełnienie z linek, wypełnionych szkłem w osi oraz na zewnątrz słupka, pochylniach/podjazdach dla niepełnosprawnych, wypełnieniach z blachy perforowanej, itp.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu