Elementy do balustrad ponad 5000 akcesoriów. Ponad 100 Wzorów balustrad ze stali nierdzewnej oraz szklanych
Wyprzedaż elementów oraz balustrad ze stali nierdzewnej i szklanych
Projekty balustrad do pobrania za darmo ponad 600 projektów
APP ES-DESIGNER OF HANDRAILS
Strona główna » Elementy balustrad całoszklanych
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Elementy balustrad całoszklanych

Elementy balustrad całoszklanych
Kategoria przeznaczone jest elementom balustrad szklanych samonośnych z zastosowanie jako wypełnienie tylko szkła bez konstrukcji stalowej. Barierki szklane samonośne są nowoczesnym rozwiązaniem architektonicznym. Wychodząc naprzeciwko naszym klientom opracowaliśmy własne rozwiązania profili do balustrad szklanych samonośnych wraz z akcesoriami do montażu. Ponadto firma nasza wdrożyła nowoczesne barierki z minimalistyczną ilością szkła w kilku wersjach.
 
Seria mocowań balustrady do boku schodów lub podestów wykonana jest z pełnego materiału ze stali nierdzewnej. Rotule służą do mocowania szkła hartowanego oraz klejonym ESG/VSG o grubości min. 17,52mm lub 13,52mm ze względu na wytrzymałość na obciążenia statyczne balustrad. Szkło grubości 17,52mm jest pierwszym szkłem, które należy zastosować w balustradach samonośnych dla długich ciągów. Szkło grubości 13,52mm można zastosować w balustradach szklanych jednakże o małej rozpiętości. Zawsze polecamy zastosowanie pochwytów nakładanego na górę szkła lub mocowanego do boku tafli szklanej, która wzmacnia całą konstrukcję. 

Seria profili do balustrad wykonana z aluminium przeznaczona jest do różnej grubości szkła oraz różnego sposobu montażu. Profile mogą zostać wykończone w strukturze SATYNA lub imitacja stali nierdzewnej. Profile, które oferujemy zawsze zawierają w zestawie uszczelki oraz kliny do danej grubości szkła. od 8mm do 21,54mm. Grubość szkła należy określić w zamówieniu.

Produkowane przez naszą firmę profile przeznaczone są do balustrad o obciążeniach statycznych od 1kN do 4,5kN w zależności od konstrukcji oraz miejsca przeznaczenia balustrady szklanej. Produkowane profile występują z mocowaniem od góry do boku, do boku z odsunięta linią mocowania, namurkowe, z obniżoną linią mocowania. Na indywidualne zamówienie możemy wykonać dla Państwa dowolny profil o dowolnym kształcie.

Na każdy profil możliwe jest wykonanie obróbki blacharskiej ze stali nierdzewnej, aluminium łącznie z malowaniem na dowolny kolor z palety RAL. Każdy profil możemy pomalować w dowolnym kolorze z palety RAL lub nanieść strukturę drewna! Na Państwa życzenie docinamy profile na dowolne długości oraz kąty, np. kąty 45 stopni w celu zrealizowania załamania balustrady. Jako zakończenia profili balustrad stosujemy zaślepki klejone a w przypadku profili malowanych RAL ze stali zwykłej, tzw: "czarnej" możemy końcówki zaspawać oraz wyrównać powierzchnię przed malowaniem.

Balustrady szklane samonośne często występują także jako zabezpieczenia okienne tzw. portfrenetre mocowane np. rotulami ze stali nierdzewnej fi 50mm ES3850. W tym przypadku należy zastosować min. cztery mocowania do ściany na jedną taflę szklaną. Szkło możemy wykonać w formie bezbarwnej float, wybarwione OptyWhite, matowe - satyna, barwione w masie na dowolny kolor lub dymione na brązowo, zielono, niebiesko, itp.  
 
Przedstawione poniżej produkty oraz kategorie produktowe są tylko częścią ogólnej dostępnej oferty naszych produktów, Szereg elementów wykonujemy na indywidualne zamówienia, indywidualne rozwiązania dostosowane do aktualnych parametrów balustrad szklanych. Średnice grubości elementów dostosowane są zawsze do wymagań konstrukcyjnych barierek ze szkła. 

Mile poznamy Państwa oczekiwania odnośnie nowoczesnych oraz futurystycznych rozwiązań balustrad szklanych. Zapraszamy do przedstawiania Państwa pomysłów, rozwiązań oraz koncepcji.  

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu