Elementy do balustrad ponad 5000 akcesoriów. Ponad 100 Wzorów balustrad ze stali nierdzewnej oraz szklanych
Wyprzedaż elementów oraz balustrad ze stali nierdzewnej i szklanych
Projekty balustrad do pobrania za darmo ponad 600 projektów
APP ES-DESIGNER OF HANDRAILS
Strona główna » Gotowe zestawy balustrad, poręcze, odboje, zadaszenia
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kategorie
Promocje
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Gotowe zestawy balustrad, poręcze, odboje, zadaszenia

Gotowe zestawy balustrad, poręcze, odboje, zadaszenia
B A L U S T R A D Y   B E Z    S P A W A N I A  OD 175,00ZŁ NETTO/MB !
WYKONAMY KAŻDĄ KONSTRUKCJĘ BALUSTRADY

Znajdź swoją balustradę oraz skorzystaj z promocji przy zakupie powyżej 500zł:
1 zestaw balustrady lub łącznie 3m - 10% rabatu
2 zestawy balustrady lub łącznie 6m - 15% rabatu
3 zestawy balustrady lub łącznie 9m - 20% rabatu
4 zestawy balustrady lub łącznie 12m - 25% rabatu
5 zestawów balustrady lub łącznie 15m i więcej - rabat w wysokości ??? - prześlij zapytanie. 
Balustrady wykonujemy w dowolnych odcinkach oraz konfiguracjach!


(promocja ograniczona czasowo, dodatkowe rabaty naliczane poza cenami sklepowymi po dokonaniu zamówienia!)
Gotowe balustrady! Ponad 100 wzorów balustrad ze stali nierdzewnej oraz szklanych bez konieczności spawania do samodzielnego montażu. W dzisiejszych czas wartość montażu przekracza znacznie wartość samej balustrady niekiedy nawet czterokrotnie. Proponujemy Państwu zakup gotowych zestawów balustrad, które możemy modyfikować dowolnie na etapie zamówienia, dostosować długości rur, wysokości słupków, gabaryty szkła, które produkujemy na indywidulane zamówienie, dostosować rodzaj montażu balustrady boczny, od góry, od dołu balkonu a nawet mieszany.

Montaż ogranicza się do wywiercenia otworów w posadzce, ew nagwintowania otworów do przymocowania pochwytów(jeżeli nie jesteś pewien odległości pomiędzy słupkami), złączenia elementów bardzo trwałym klejem do połączenia metali.
Wszystko opisane powyżej otrzymasz od nas w zestawie! Jeżeli nie posiadasz wiertarki SDS mamy ich dużo na stanie wypożyczymy razem z wiertłami! dodatkowo w prezencie otrzymasz środek do pielęgnacji stali nierdzewnej, którym po montażu nadasz blask swoje balustradzie i oczyścisz z wszystkich zanieczyszczeń.

Często z naszymi klientami realizujemy złożone projekty balustrad dla domu, w których występują za wąskie klatki schodowe, zbyt strome schody, schody kręcone, itp. Brak duszy schodów oraz za wąska klatka jest bardzo często spotykanym przypadkiem. Zawsze razem z naszymi klientami wypracowujemy odpowiednie rozwiązanie aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Często zdarzają się sytuacje, kiedy gospodarz domu musi zabezpieczyć schody o łącznej długości tylko 4mb ale podczas budowy domu naniesiono tyle poprawek oraz zmian, że klatka schodowa wykonana jest w sposób zupełnie odbiegający od pierwotnego projektu. Wtedy wspólnie z klientem wypracowujemy odpowiednie rozwiązanie. W takich przypadkach zazwyczaj aranżujemy ok 3-8 spotkań, wymiana korespondencji jest bardzo częsta natomiast zawsze z klientem wypracowujemy indywidualne rozwiązanie dostosowując proporcję estetyki do walorów użytkowych.

Rodzaj montażu balustrady wpływa na szerokość przejścia (światło przejścia). Stosując montaż od góry pomniejszamy światło przejścia jednakże nie zawsze możemy sobie na to pozwolić. Przy montażu od góry możemy wykonać połączenie pochwytów oraz wypełnień w jedną całość w linii poziomej. Stosując mocowanie boczne znacznie powiększamy światło przejścia ok. 100mm jednakże wymagana jest dusza schodów czyli przestrzeń pomiędzy biegami schodowymi. Przy mocowaniu bocznym, jeżeli dusza schodów nie jest znaczna możemy wykonać połączenie pochwytów oraz wypełnień po skosie lub w linii pionowej za pomocą dostępnych w naszym sklepie elementów.

Co zrobić jeżeli dusza schodów jest za wąska oraz mamy za wąskie schody? W takim przypadku wykonujemy słupki do balustrady z wycięciem oraz wzmocnieniem środka słupka, stosujemy odpowiednie łączniki do pochwytów, które odsuwają pochwyt na zewnątrz.

Jaką balustradę zrobić jeżeli mam za wąskie schody? stosujemy boczne mocowanie słupków lub wykonujemy balustradę ze zwężonymi słupkami.

Jaką balustradę zastosować na balkon? Szklaną w konstrukcji ze stali nierdzewnej lub szklaną samonośną mocowaną od góry do balkonu lub schodów. Można zastosować także balustradę z wypełnieniem pionowym.

Jakie balustrady na zabezpieczenia okienne? Balustrady szklane samonośne z mocowaniem punktowym lub w konstrukcji ze stali nierdzewnej. Można zawsze zastosować balustrady z wypełnienie ze stali nierdzewnej poziomie lub pionowe. Pamiętajmy, że balustrady z wypełnieniem poziomym tworzą drabinę po której lubią wspinać się nasze pociechy!

Wysokość słupków balustrady zawsze dostosowana jest do indywidualnych preferencji klienta, należy jednak pamiętać o przepisach budowlanych, które nakazują wykonanie balustrad zgodnie z normą. Zawsze jednak wskazujemy aby balustrada wykonana byłą na wysokość minimum 1100mm od poziomu "0" balkonu, schodów itp. Jest to wysokość powyżej średniej wysokości człowieka. 

Balustrady dla użyteczności publicznej: min. 1100mm 
Balustrady dla firm: min. 1100mm 
Balustrady w domach: min. 900mm - dla własnego bezpieczeństwa zastosuj min 1100mm!
Podjazdy dla niepełnosprawnych: dwa pochwytu 750mm oraz 900mm zabezpieczenie z dwóch stron.

 
 

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu