Elementy do balustrad ponad 5000 akcesoriów. Ponad 100 Wzorów balustrad ze stali nierdzewnej oraz szklanych
Wyprzedaż elementów oraz balustrad ze stali nierdzewnej i szklanych
Projekty balustrad do pobrania za darmo ponad 600 projektów
APP ES-DESIGNER OF HANDRAILS
Strona główna » Elementy balustrad nierdzewnych stal 304 » Słupki balustrad » INOX system okrągły
Zmiana języka
PolskiAngielski
Kategorie
Kontakt
Cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

INOX system okrągły

INOX system okrągły
Kategoria przedstawia słupki do balustrad wykonane ze stali nierdzewnej szlifowanej gatunku 304 do zastosowań zewnętrznych oraz wewnętrznych. Preferencyjny system fi 42.4 stosowany jest powszechnie do realizacji złożonych balustrad schodowych, balustrad balkonowych, loggi, podestów, itp. Różnorodność oraz mnogość dostępnych elementów sprawia, że system okrągły średnicy 42.4mm jest atrakcyjny cenowo oraz można wykonać wiele innych rozwiązań nie tylko do balustrad.
Każdy słupek składa się z kryzy mocującej oraz rozety maskującej śruby montażowe. Elementy do połączenia słupka z pochwytem zazwyczaj są elementami przegubowymi umożliwiając regulację kąta nachylenia pochwytu. W innych przypadkach stosowane są elementy proste (nie przegubowe), które tworzą prosty ciąg balustrady.

Jako akcesoria do słupków tworzące całość balustrady są między innymi: kolanka zaokrąglone, łamane, gięte, skręcane oraz proste, łączniki rur, zaślepki rur płaskie, wypukłe, zaokrąglone, mocowania do ściany wklejane na klej, mocowane do ściany na prosto, łączniki do rurek wypełniających - proste, łamane, przegubowe oraz wiele innych.

Balustrady systemu okrągłego można łączyć z innymi systemami balustrad kwadratowych, z płaskownikiem, linkami, blachą perforowaną.

Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko promocje
Brak produktów ...

Powyższe podkategorie przedstawiając słupki wykończone w szlifie oraz polerze. Jeżeli, któryś ze słupków nie występuje w danym wykończeniu prosimy o kontakt w celu przedstawienia oferty cenowej danego produktu.

Słupki występują w kilku wersjach montażowych. Mocowanie poste do podłoża przy pomocy kryzy mocującej oraz rozety maskującej; mocowanie boczne przy pomocy dystansów z blachą okrągłą, blachą prostokątną, szpilkami wklejanymi do ściany, obejmy umożliwiające ruch słupka w linii pionowej, itp.
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu